cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Meeting Planners´ Guide - Prague

Meeting Planners´ Guide - Prague

Oficiální kongresový katalog Prahy

Prague Convention Bureau vydává ve spolupráci s Prague City Tourism a C.O.T. media nový Meeting Planner’s Guide (MPG) pro období 2015 a 2016. Nová podoba MPG navazuje na nový branding Prague Convention Bureau a vizuály Prahy, aby byla zachována jednotná prezentace destinace. Komplexní katalog kongresové destinace patří mezi nezbytné nástroje pro získávání kongresových a konferenčních akcí a pro rozvoj kongresové a incentivní
turistiky v Praze.

Katalog je prezentačním nástrojem obsahujícím informace o možnostech Prahy na poli kongresové turistiky. V katalogu jsou uvedeny veškeré subjekty s konferenční kapacitou pro 100 a více osob, dále subjekty působící jako organizátoři akcí a subjekty poskytující doprovodné služby.

Katalog obsahuje informace o Praze – historii, kulturní památky, nejdůležitější kulturní akce, transportní informace (včetně dostupnosti do ČR) a další nepostradatelné údaje. Součástí je i výběr doprovodných incentivních programů ke konferencím v okruhu do 50 km od Prahy. Katalog je doplněn atraktivními image fotografiemi Prahy.

Kongresové kapacity jsou rozděleny podle charakteristiky prostor (kapacita zařízení, možnost ubytování, organizátoři akcí a subjekty poskytující doprovodné služby).

Distribuce

Nový MPG je využíván při všech kandidaturách na mezinárodní kongresy či konference, ve kterých Praha soutěží o pořádání dané akce s ostatními světovými metropolemi. Je prezentován a distribuován klientům v rámci odborných workshopů, roadshow, inspekčních cest, mezinárodních veletrhů a jiných akcí, kterých se Prague Convention Bureau účastní.

Elektronická verze katalogu

Nový MPG vyšel v tištěné a zároveň i elektronické podobě, která bude zdarma ke stažení na webových stránkách Prague Convention Bureau.

Interaktivní aplikace

Nově je vytvářena interaktivní aplikace katalogu, která bude volně ke stažení pro tablety a chytré telefony (iOS, Android, Windowsphone).
Webová aplikace je rozšířením tištěného katalogu a obsahuje u bezplatných záznamů více fotografií, floor plany, rozpis všech sálů, interaktivní odkaz na umístění v mapě Prahy atd.

Základní údaje

NOVÝ FORMÁT - A5 šanon vyměnitelnými listy, který umožňuje flexibilitu obsahu
Náklad tištěné verze: 1 000 výtisků
E-katalog: aplikace pro tablety a chytré telefony (iOS, Android, Windowsphone).

Jazyková mutace

angličtina

Datová média pro dodání podkladů

 • Všechny podklady je nutné dodávat pouze v elektronické podobě.
 • Podklady je možné dodávat pro obě platformy (Mac i PC) na CD a DVD.
 • Bez kontrolního nátisku neodpovídá vydavatelství za výslednou podobu inzerátu.

Hotové podklady – preferujeme:

 • Adobe Acrobat – ve formátu PDF (Adobe Acrobat) v tiskové kvalitě (nastavení Press Optimize nebo komerční tisk, obrázky rozlišení 300 dpi, texty v křivkách). Podklady nelze dále upravovat.
 • U celostran nezapomeňte přidat spad min. 3 mm. U vizitek stačí 2 mm.
 • Velikost zpracovaného inzerátu musí přesně odpovídat rozměru uvedenému v objednávce.

Podklady pro další zpracování

 • Dodání loga
  a) v křivkách Adobe Illustrator a PDF (texty převést do křivek nebo přiložit fonty, barvy CMYK)
  b) v rastru TIFF a JPEG rozlišení 600 dpi (barvy CMYK) Při nedodržení barevnosti CMYK neručí vydavatelství za správnou barevnost loga.
 • Dodání obrázků
  a) ve formátu EPS, TIFF a JPEG v rozlišení min. 304 dpi, barvy CMYK (min. velikost u barevné fotografie JPEG je 315 kB a u TIFF 1,3 MB, jedná se o fotografii velikosti 60x42 mm)
  b) kvalitní fotografie (maximální použití je do 100 % velikosti fotografie)

Při nedodržení zde uvedených technických specifikací budou podklady vráceny k přepracování. Nepoužitelné jsou obrázky a loga ve formátu DOC, GIF, PPT či v nízkém rozlišení. V ceně grafického zpracování jsou zahrnuty 2 korektury. Za každou další korekturu, která bude potřeba z důvodu změny zadání, bude připočítána částka 500 Kč k ceně inzerce.

Martin Nerad
project manager
+420 226 257 734
Martin Kubelka
project manager
+420 226 257 744

Máte dotaz?

2012

2009