cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Katalog lázní & wellness

Katalog lázní & wellness

Oficiální lázeňský katalog České republiky

Tento komplexní katalog je oficiálním a zároveň jediným prezentačním materiálem lázeňských zařízení v České republice. Je nepostradatelný pro získávání zahraniční klientely a rozvoj českého lázeňství. Katalog opakovaně vzniká ve spolupráci agentury CzechTourism a odborného vydavatelství C.O.T. media.

Katalog nabízí kompletní přehled českých a moravských lázní s oficiálně uděleným statutem lázeňského místa, podle nichž je také členěn. Úvod každého místa obsahuje stručný textový popis, seznam léčebných specializací, přírodních léčivých zdrojů, nadmořskou výšku, dostupnost letišť, orientační mapky a turistické a volnočasové atraktivity. Dále jsou katalogovou formou uvedena jednotlivá lázeňská zařízení s fotografií, plnými kontaktními údaji a ikonkami léčebných procedur.

Vedle bezplatných záznamů mají lázeňská a wellness zařízení a taktéž hotely v lázeňském místě možnost placené inzerce ve všech vyráběných jazykových mutacích, která jejich prezentaci učiní ještě atraktivnější a pro čtenáře nepřehlédnutelnou.

Distribuce

Distributorem katalogu je agentura CzechTourism prostřednictvím všech svých zahraničních zastoupení, na zahraničních a tuzemských veletrzích, workshopech, konferencích, při kandidaturách a inspekčních cestách, akvizičních akcích a propagaci českého lázeňství.

Základní údaje

Tištěný náklad: 11 000 ks
E-katalog: včetně inzertních stran na spa.czechtourism.com
Internetová databanka: spa.czecot.com

Jazykové mutace

Česká
Anglická
Německá
Ruská

Datová média pro dodání podkladů

 • Všechny podklady je nutné dodávat pouze v elektronické podobě.
 • Podklady je možné dodávat pro obě platformy (Mac i PC) na CD a DVD.
 • Bez kontrolního nátisku neodpovídá vydavatelství za výslednou podobu inzerátu.

Hotové podklady – preferujeme:

 • Adobe Acrobat – ve formátu PDF (Adobe Acrobat) v tiskové kvalitě (nastavení Press Optimize nebo komerční tisk, obrázky rozlišení 300 dpi, texty v křivkách). Podklady nelze dále upravovat.
 • U celostran nezapomeňte přidat spad min. 3 mm. U vizitek stačí 2 mm.
 • Velikost zpracovaného inzerátu musí přesně odpovídat rozměru uvedenému v objednávce.

Podklady pro další zpracování

 • Dodání loga
  a) v křivkách Adobe Illustrator a PDF (texty převést do křivek nebo přiložit fonty, barvy CMYK)
  b) v rastru TIFF a JPEG rozlišení 600 dpi (barvy CMYK) Při nedodržení barevnosti CMYK neručí vydavatelství za správnou barevnost loga.
 • Dodání obrázků
  a) ve formátu EPS, TIFF a JPEG v rozlišení min. 304 dpi, barvy CMYK (min. velikost u barevné fotografie JPEG je 315 kB a u TIFF 1,3 MB, jedná se o fotografii velikosti 60x42 mm)
  b) kvalitní fotografie (maximální použití je do 100 % velikosti fotografie)

Při nedodržení zde uvedených technických specifikací budou podklady vráceny k přepracování. Nepoužitelné jsou obrázky a loga ve formátu DOC, GIF, PPT či v nízkém rozlišení. V ceně grafického zpracování jsou zahrnuty 2 korektury. Za každou další korekturu, která bude potřeba z důvodu změny zadání, bude připočítána částka 500 Kč k ceně inzerce.

Martin Nerad
project manager
+420 226 257 734
Martin Kubelka
project manager
+420 226 257 744

Máte dotaz?

2009

(2008-2009) (2008-2009)

2006

2005

(2004-2005) (2004-2005)