cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

GOLF NETWORKING TOUR

GOLF NETWORKING TOUR

Golfová tour & příležitost navázat nové kontakty

Letošní túra vzniká ve spolupráci s Holiday Inn Prague Congress Centre, čtyřhvězdičkovým designovým hotelem v Praze 4. Mediální dům C.O.T. media má bohaté zkušenosti s pořádáním golfových turnajů a rozhodl se je vložit do společného projektu s Holiday Inn Prague Congress Centre, oázou pohodlí v poklidné oblasti u bran starobylého Vyšehradu.

 

 

Smyslem networking tour je pořádat setkávání osobností, manažerů českých i zahraničních firem působících na českém trhu, kteří chtějí neformálně prohloubit vztahy s partnery a navázat nové obchodní kontakty.

Cílem networking tour je připravit pro představitele společností špičkové sportovní podmínky při golfových turnajích a následně jedinečnou a neopakovatelnou společenskou událost v podobě slavnostního večera v Holiday Inn Prague Congress Centre.

Novinkou networing tour je společenský večer a vyhlášení výsledků v Holiday Inn Prague Congress Centre, který v návaznosti na osm ročníků golfových tour dává této tour nový rozměr a drive.

Více informací naleznete na webu věnovaném této túře www.golfnetworkingtour.cz

Stejně jako v minulých ročnících je možno se túry účastnit jako partner. V případě zájmu o bližší informace k jednotlivým partnerským balíčkům, prosíme, využijte kontaktních údajů organizátora tour ve spodní části stránky.

Organizační informace - předpokládaný počet je hráčů maximálně sto na jeden turnaj, vložené soutěže Longest drive a Nearest to Pin, vouchery atd.

Systém hry: kategorie 0–12, na rány s odpočtem HCP, 12,1-24, 24,1-36 a 37-54 stableford – vše na úpravu HCP, postupný start z jamky č. 1 a č. 10, v Karlových Varech cannon start. Podmínkou pro hráče je minimálně zelená karta.

Golfová túra GOLF NETWORKING TOUR navazuje na WeCOT Golf Travel Tour a je pokračováním předchozích pěti ročníků úspěšné Golf Travel Tour pořádané mediálním domem C.O.T. media. Její historii si můžete prohlédnout zde.

Petr Frindt (GNT)
organizátor tour

Máte dotaz?