cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Eventy na klíč

Eventy na klíč

S nadšením, se zkušenostmi a individuální péčí strhneme pozornost k vašim akcím

Vyslechneme si vaše přání a požadavky a vytvoříme vám akci na míru dle vašich záměrů a představ. Pro vás a vaše partnery vytvoříme jedinečný program. Díky nevšedním zážitkům i nezapomenutelným emocím vám otevřeme dveře k novým kontaktům a upevníme stávající obchodní vazby.

Postaráme se o kompletní servis od názvu akce, přes seznam hostů, až po závěrečný úklid. Navrhneme kreativitu pozvánek, vybereme zajímavé prostory, zajistíme vhodné partnery.

O námi realizovaných akcích se více dočtete zde.

Jan Kotlín
marketing manager
226 257 737
Ing. Dita Čapková
Event Manager
Lucie Řežábková
Event asistentka
Eventy na klíč, COTakhle snídani na téma...

Máte dotaz?

SmartWings Open 2015

2. června 2015, zámek Berchtold

Třicet významných podnikatelů a vrcholových manažerů se utkalo 2. června 2015 v malebném prostředí zámku Berchtold v tenisovém turnaji čtyřher druhého ročníku SmartWings Open 2015. Na výjimečný sportovní den navázal diskusní večer s profesorem Václavem Klausem na téma Současná pozice a budoucnost ČR v rámci EU.

Prolistovat on-line reportáž s fotografiemi

 

První pardubický Mixer

4. března 2015, zámek v Pardubicích

V inspirativním prostředí pardubického zámku proběhlo 4. března úspěšné setkání majitelů regionálních firem, vrcholových manažerů a předních zástupců státní správy. Setkání nazvané První pardubický Mixer otevřelo řadu zajímavých otázek týkajících se řízení a předávání rodinné firmy a rozvoje regionu, který je pro růst podnikatelského prostředí zcela zásadní.

Prolistovat on-line reportáž s fotografiemi

Prohlédnout video z akce on-line

 

 

České žezlo ukované z rodinného stříbra II.

25. listopadu 2014, zámecký hotel Chateu Herálec

Blíží se doba, kdy majitelé českých firem založených většinou až po roce 1989 budou poprvé delegovat svou zodpovědnost na jiné. Jak to udělat, probírali významní čeští podnikatelé a vlastníci na konferenci nazvané České žezlo ukované z rodinného stříbra II., která se konala na sklonku listopadu 2014 v zámeckém hotelu Chateau Herálec.

Prolistovat on-line reportáž s fotografiemi

Prohlédnout video z akce on-line

 

Manažeři na horské dráze: Když naléhavé otázky vyžadují jasné odpovědi.

25. září 2014, areál Beroun Golf Resort

Idylická scenérie berounského golfového klubu byla koncem září 2014 dějištěm setkání s tématem o věcech podstatně méně idylických: o tom, co všechno musí manažer zvládnout, aby jeho firma prosperovala a on sám nešel do vězení.

Prolistovat on-line reportáž s fotografiemi

Prohlédnout video z akce on-line

 

České žezlo ukované z rodinného stříbra I.

22. května 2014, zámek Zbiroh

Blížící se čtvrtstoletí od sametové revoluce a obnovení soukromého podnikání v Česku zastihne první generaci zakladatelů úspěšných rodinných firem v rozhodujícím momentu jejich profesní i osobní kariéry. Budou si muset zodpovědět otázku, jak bude firma, kterou často s ohromným úsilím před lety zaskládali a rozvíjeli, prosperovat po jejich odchodu do ústraní.

Prolistovat on-line reportáž s fotografiemi

Prohlédnout video z akce on-line

Veletržní palác: V ringu v rytmu swingu (2008)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

Pražský Veletržní palác toho zažil hodně, včetně ničivého požáru v roce 1974. Ovšem to, co se v jeho prostorech dělo 1. prosince 2008 během 12. výročního setkání profesionálů v cestovním ruchu, nemělo podle všeho obdoby. Boxerské exhibice, vystoupení swingových legend, vyhlášení absolutního vítěze druhého ročníku Golf Travel Tour, stoly prohýbající se pod pochoutkami všeho druhu, koktejly, svůdné modelky – zhruba tak vypadala tradiční předvánoční party, kterou „rukou společnou a nerozdílnou" připravily pro své přátele a obchodní partnery společnosti C.O.T. media, AC Expo, TIPTOP Art & Travel Agency a Gastro Žofín – Chateau Catering.

   

 

Veletržní palác: Život je změna aneb Party trochu jinak (2007)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

Pro někoho může být jakákoli změna impulzem, který má za následek třes v kolenou. Pro jiného je naopak výzvou. Těch, které změny nechávají chladnými, je opravdu málo. Lidé v C.O.T. media patří ke skupině druhé. A proto – když už nabořit tradici – a výroční setkání profesionálů v cestovním ruchu přesunout z novorenesančního paláce Žofín do funkcionalistických prostor Veletržního paláce – výsledek by přeci měl stát za to. A podle reakcí mnohých z přibližně 1.300 účastníků se zdá, že se to podařilo.

   


Pátý žofínský galavečer aneb Italská noc (2006)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

Pravidelní návštěvníci žofínských galavečerů C.O.T. media s tímto vydavatelstvím zažili již nejednu legraci. Protančili se poslední tropickou nocí, přivítali první noc arktickou, bláznili při „dost šílených Vánocích“ a také se vrátili do „starých dobrých časů“. Předloni noc prohýřili v kabaretu. Vloni se úvahy vydavatelství C.O.T. media nesly různými směry. Ano, bylo by možné zorganizovat party ve stylu 60. let, halloweenský rej nebo pyžamový večírek. Avšak NE! Pro přátele, známé, spolupracovníky a klienty nakonec byla uspořádána akce v italském stylu. A tak se zrodila COT Party Italiana! Atmosféru z akce, která se uskutečnila v neděli 26. listopadu 2006 v Paláci Žofín na Slovanském ostrově v Praze, můžete nasát z fotografií v on-line reportáži.

   


Čtvrtý žofínský galavečer aneb Letem světem kabaretem (2005)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

Tento tradiční galavečer na Žofíně připadl na 8. listopad 2005, což je předvánoční datum, které neodolatelně pudilo k tomu, nechat Žofín přestavět na Zimní palác a kolesový parník Vltava na Auroru. Nakonec se vydavatelství C.O.T. media rozhodlo nevyvolávat duchy, ale při retro stylu zůstalo.


Třetí žofínský galavečer aneb Dost šílené Vánoce (2004)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

Prosincové Šílené Vánoce byly šílené nejen proto, že hned u vstupu vyděsil příchozí čert, ale i proto, že obsahoval šíleně barvitý program – posuďte sami: Party Band, dětský sbor Claireton, Petr Jablonský, který napodobil téměř celou vládu, spirituály skupiny Gospel Time, Show Timbre Music, to vše ve velkém sále za asistence moderátora Alexandra Hemaly. V přízemí v Malém sále kromě doby, ve které jsme vyhlašovali vítěze soutěže Náš kraj, hrála skupina H-H Blues a k ní se stáhli příznivci komornější muziky. Ovšem krom toho se tam také hazardovalo a stolky s ruletou, Black Jackem a Pokerem byly stále obsazené.


Druhý žofínský galavečer aneb Come Back Old Times (2003)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

3. prosince 2003 se udála událost. Popravdě řečeno, tu událost – setkání všech možných představitelů průmyslu cestovního ruchu – pořádáme už drahně let. Pamětníci zalistují ve svých mozkových závitech a vzpomenou si na to, že první setkání osobností cestovního ruchu se konala v pražské Novoměstské radnici. Prostředí to bylo skvělé, ale v průběhu let se ukázalo, že se tam všichni naši klienti a příznivci nevejdou. Přesunuli jsme se tudíž na Žofín, který zažil naši Poslední tropickou noc, První arktickou noc a konečně letošní COT: Come Back Old Times! Na programu se postupně podíleli například skupina Elvis Presley revival, úřadující mistři ČR v akrobatickém rockenrolu, skupiny Louis Armstron revival, ABBA revival a Boney M revival. V rámci programu galavečera proběhlo také v Malém sále slavnostní předání cen 2. ročníku soutěže Náš kraj.


První žofínský galavečer aneb První arktická noc (2002)

PROLISTOVAT REPORTÁŽ ON-LINE

Jak už téměř všichni víte, První arktická noc na Žofíně se 2. prosince 2002 konala proto, že nebyla Poslední tropická. Pro ty, co nejsou v obraze, jen malé vysvětlení: každý rokem, zpravidla na začátku září, svoláváme spolu s dalšími spolupořadateli všechny své klienty a další osobnosti cestovního ruchu na recepci, na níž se sejdou lidé z branže, kteří by se jinak vůbec nesešli. Předloni jsme z kapacitních i jiných důvodů přesunuli tuto akci z Novoměstské radnice do Paláce Žofín. Ten ovšem v srpnu plaval, pak se sušil a následně rekonstruoval. Akci jsme odložili, protože jsme ji nechtěli pořádat nikde jinde. A uznejte sami, pořádat Poslední tropickou noc v Praze začátkem prosince by bylo poněkud zpozdilé. Tak vznikla První arktická. Tolik na vysvětlenou.

Texty v on-line reportážích: Dean Valášek, Vlasta Holéciová, Petr Manuel Ulrych Fotografie v on-line reportážích: Ronald Hilmar & Petra Hilmarová,