cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Czech Convention Catalogue

Czech Convention Catalogue

Oficiální kongresový katalog České republiky

Charakteristika titulu

Tento komplexní katalog je prezentační a pracovní dokument nezbytný pro získávání kongresových a konferenčních akcí, pro rozvoj kongresové a incentivní turistiky v ČR. Katalog již 13. rokem vzniká ve spolupráci agentury CzechTourism – Czech Convention Bureau a odborného vydavatelství C.O.T. media. Katalog v anglickém jazyce přináší na 180 stránkách formou katalogových záznamů přes 600 kapacit vhodných pro kongresy a konference ze všech regionů České republiky s minimální kapacitou 100 míst při divadelním uspořádání. Dále pak abecední seznam více jak 200 organizátorů kongresů, konferencí a incentivních akcí a jejich dodavatelů. Katalog je členěn podle krajů ČR. Úvod každého oddílu obsahuje informace o regionu a také představení krajské kongresové kanceláře, pokud v daném kraji působí. Jednotlivá kongresová a konferenční zařízení jsou uváděna s plnými kontaktními údaji a dalšími charakteristikami (kapacita sálů a salonků, piktogramy služeb apod.). Vedle bezplatných záznamů mají kongresová a konferenční zařízení, organizátoři i dodavatelé možnost placené inzerce v dále uvedených formátech, která jejich prezentaci učiní ještě atraktivnější a pro čtenáře nepřehlédnutelnou. 

Distribuce

Distributorem katalogu jsou Czech Convention Bureau a agentura CzechTourism prostřednictvím všech svých zahraničních zastoupení, na zahraničních veletrzích, workshopech, konferencích, při kandidaturách a inspekčních cestách, akvizičních akcích a propagaci České republiky jako kongresové a incentivní destinace. Jedná se o ofi ciální katalog MICE potenciálu České republiky.

Datová média pro dodání podkladů

 • Všechny podklady je nutné dodávat pouze v elektronické podobě.
 • Podklady je možné dodávat pro obě platformy (Mac i PC) na CD a DVD.
 • Bez kontrolního nátisku neodpovídá vydavatelství za výslednou podobu inzerátu.

Hotové podklady – preferujeme:

 • Adobe Acrobat – ve formátu PDF (Adobe Acrobat) v tiskové kvalitě (nastavení Press Optimize nebo komerční tisk, obrázky rozlišení 300 dpi, texty v křivkách). Podklady nelze dále upravovat.
 • U celostran nezapomeňte přidat spad min. 3 mm. U vizitek stačí 2 mm.
 • Velikost zpracovaného inzerátu musí přesně odpovídat rozměru uvedenému v objednávce.

Podklady pro další zpracování

 • Dodání loga
  a) v křivkách Adobe Illustrator a PDF (texty převést do křivek nebo přiložit fonty, barvy CMYK)
  b) v rastru TIFF a JPEG rozlišení 600 dpi (barvy CMYK) Při nedodržení barevnosti CMYK neručí vydavatelství za správnou barevnost loga.
 • Dodání obrázků
  a) ve formátu EPS, TIFF a JPEG v rozlišení min. 304 dpi, barvy CMYK (min. velikost u barevné fotografie JPEG je 315 kB a u TIFF 1,3 MB, jedná se o fotografii velikosti 60x42 mm)
  b) kvalitní fotografie (maximální použití je do 100 % velikosti fotografie)

Při nedodržení zde uvedených technických specifikací budou podklady vráceny k přepracování. Nepoužitelné jsou obrázky a loga ve formátu DOC, GIF, PPT či v nízkém rozlišení.V ceně grafického zpracování jsou zahrnuty 2 korektury. Za každou další korekturu, která bude potřeba z důvodu změny zadání, bude připočítána částka 500 Kč k ceně inzerce.

Mediakit ke stažení

Formáty ploch a ceník inzerce

 

Plocha Formát Rozměr (mm) Cena
1/1 1/1

210 x 285

(+ 3mm na spad)

50 000 Kč
1/2 1/2 šířka 177 x 126
30 000 Kč
Martin Nerad
project manager
+420 226 257 734
Ing. Libuše Řezníčková
project manager
+420 226 257 732

Máte dotaz?