cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Be the Best
Be the Best

Jarní vydání klubového magazínu Be the Best patří tradičně především úspěšným ženám. Samostatný blok jsme v prvním letošním čísle věnovali i zdraví a zdravotnictví. Nechybí samozřejmě, jako vždy, ani řada inspirativních příběhů lidí i značek...

Číst více
COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

Hlavními tématy březnového vydání COT – Celý o turismu jsou zájezdy a služby pro aktivní cestovatele, resp. dovolená se sportem. Přečtete si například, že sportovní turismus se zásadně proměňuje a jak na to musejí podnikatelé reagovat. Detailnímu rozboru jsme podrobili dva klíčové tuzemské fenomény – pěší turistiku a cykloturistiku.

Číst více
KOMORA
KOMORA

Březnové číslo měsíčníku Hospodářské komory ČR se věnuje především technologiím a inovacím. Není to náhoda, v začátku roku je viditelná vládní ofenzíva právě v těchto dvou oblastech. Bude Česko digitální? A bude v roce 2030 inovačním lídrem Evropy?

Číst více
archiv »

Naše aktivity

COT media má nový časopis pro mileniály 23.1.2019

Máme nový časopis LOL pro cestující dopravce Leo Express zaměřený na cílovou skupinu 15 – 26 Tištěný časopis a sociální sítě? Na první pohled dvě naprosto odlišná média. Proč by se ale nemohla propojit a vytvořit tak zcela unikátní obsah? V dnešní době stále populárnější sociální síť Instagram vzájemně navazuje na provokativní rubriky časopisu LOL. Obsah vyzývá čtenáře k přímé interakci s časopisem i redakcí. Ale to není jediné, v čem jdeme s dobou. Zatraceně čtivý obsah a originální grafické prvky najdete na recyklovaném papíru.

Rok 2018 byl pro COT media ve znamení významných ocenění 3.12.2018

COT media získala v roce 2018 ocenění D&B Top Rating (dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet), které mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců. Po čtvrté v řadě také získala prestižní ocenění Českých 100 nejlepších, které si v pátek na Pražském hradě převzaly majitelky společnosti COT media – Eva Frindtová a Gabriela Ben Ahmed. Obou těchto ocenění si velmi vážíme a děkujeme všem kolegům, klientům a partnerům!

C.O.T. media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating! 6.4.2018

C.O.T. media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating! Toto ocenění mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců a oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost společnosti. Ocenění je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908.

Číst více
Českých 100 nejlepších 27.11.2017

Potřetí v řadě získala společnost C.O.T. media v pátek na Pražském hradě prestižní ocenění Českých 100 nejlepších. Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Číst více