cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Novinky

Komora.cz 7-8/2017

Komora.cz 7-8/2017
30.6.2017

Vzdělávání, školství a generace Z, hlavní témata letního vydání měsíčníku Komora.cz. Jestliže se trh zrychluje, respektive mění se mnohem rychleji než kdykoli předtím, musí s ním školy základní, střední i vysoké držet krok. Vzdělávání ve firmách se stalo benefitem a například i mladí uchazeči o zaměstnání se podle takových výhod rozhodují, kterému zaměstnavateli dají přednost. Jak vzdělané Česko bude, je nyní v rukách českých podnikatelů.

Číst více

flyOK 3/2017

flyOK 3/2017
30.6.2017

Léto je synonymem pro cestování, odpočinek či poznávaní jiných zemí a měst. Někteří z vás mají své dovolené již naplánované. Pokud ale ještě nevíte, kam vyrazit, máme pro vás několik tipů. Co třeba vyzkoušet dovolenou v Portugalsku, či severním Španělsku? S ČSA se také můžete vydat do slunné Itálie.

Číst více

Be the Best léto 2017

Be the Best léto 2017
19.6.2017

Letní vydání manažerského magazínu Be the Best je opět nabitý inspirativními články. Osobností na titulní straně je Marta Nováková, manažerka roku 2016. Rozhovor s ní najdete uvnitř časopisu. Toto číslo je plné zajímavých rozhovorů, například s Janem Saudkem či Manolo Blahnikem. Mimo jiné se taky můžete podívat na rozsáhlou fotoreportáž ze Setkání vlastníků rodinných firem, které COT media organizovalo na konci dubnu na Panství Dlouhá Lhota.

Číst více

COT červen 20017

COT červen 20017
9.6.2017

V červnovém vydání COT - celý o turismu si přijdou na své milovníci gastronomie, gastroturistiky a vinařství. Jak funguje gastroturistika v zahraničí? A je možné její obdodu najít i u nás? O tom všem a mnohém dalším se dočtete v nejnovějším vydání COT.

Číst více

Komora.cz 6/2017

Komora.cz 6/2017
8.6.2017

Červnová Komora je věnována dopravě, a to jak té stávající, tak i té, která by se nám mohla v budoucnosti ušetřit více času při přesunu z bodu A do bodu B. Jak se do budoucna změní železnice v ČR, s tím vás seznámí článek, který se otázce kultury na železnici věnuje. V tomto vydání si přečtete také rozhovor s nově zvoleným prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým, který říká, že hlas podnikatelů je konečně slyšet.

Číst více