cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Novinky

Komora.cz 2/20017

Komora.cz 2/20017
3.2.2017

Únorové vydání měsíčníku Komora.cz je opět nabité informacemi. Kontaktní místa veřejné správy Hospodářské komory poskytují od ledna letošního roku novou službu. Řízení letového provozu oslaví letos deset let od přestěhování do nových prostor v Jenči u Prahy. Jak náročný je výběr a výcvik letových dispečerů si můžete přečíst v rozhovoru s Janem Klasem, generálním ředitelem ŘLP. Jaká je cena za virtuální bezpečnost? I toto je jedna z otázek, kterou si klademe v souvislosti s návrhem zákona o kybernetické ochraně.

Číst více

COT leden 2017

COT leden 2017
6.1.2017

Vítejte v novém, a to nejen v novém roce, ale také v nové koncepci stránek COT. Vždy jsme se snažili, aby byl časopis o vás a pro vás. Názorným důkazem budiž jeho nová koncepce, v níž jsme se snažili zohlednit náměty a připomínky, které jste nám sdělili prostřednictvím marketingového výzkumu v létě loňského roku. Ukázalo se, že máte hlad po analýzách, statistikách, případových studiích a podobných materiálech. A také se potvrdilo, že rychlá doba žádá stručné informace a že jeden obrázek vydá za několik desítek slov – proto se budete na stránkách COT (všimněte si, stručnější je i název časopisu!) víc než dřív setkávat s grafy, infografikami a dalšími prvky, které vám čtení článků usnadní. Přejeme příjemné čtení!

Číst více

2016

LEO Express 4/2016

LEO Express 4/2016
21.12.2016

Zimní vydání palubního časopisu LEO Express se obléklo do nového layoutu. Kromě velikosti jsme rozšířili také jazykovou mutaci. Tentokrát je LEO Express plný novinek, které si pro své cestující společnost připravila na rok 2017. Přejeme příjemné čtení.

Číst více

Komora.cz 12/2016

Komora.cz 12/2016
20.12.2016

V době uzávěrky letošního posledního vydání časopisu Komora se Česká republika vezla na vlně emocí z ostrého startu elektronické evidence tržeb. Ovšem konec roku je neodmyslitelně spojen s oslavami, bilancováním a plány do budoucna. Hospodářská komora České republiky má za sebou taky jednu velkou oslavu. Předposlední listopadový večer udělila patnácti osobnostem z podnikatelského, kulturního a sportovního prostředí Řád Vavřínu jako poděkování za jejich přínos celé společnosti.

Číst více

Be the Best zima 2016

Be the Best zima 2016
19.12.2016

Zimní vydání magazínu Be the Best se nese v duchu tématu "Úspěch jako fenomén". Letošní listopad byl zasvěcen oceňování právě těch, pro které se úspěch stal nejenom fenoménem, ale také i životním posláním. Společnost Comenius rozdala ocenění Českých 100 Nejlepší a Hospodářská komora České republiky udělila Řád Vavřínu, kterým prezident HK ČR oceňuje jedinečné zásluhy a výjimečný talent českých osobností.

Číst více