cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Novinky

COT 5/2016

COT 5/2016
24.5.2017

V květnovém vydání COT - celý o turismu vás zaujmou dvě čísla. To první říká, že zhruba dvě třetiny z jízdních kol, které se u nás ročně prodají, spadá do kategorie kol horských. A to druhé praví, že tzv. akční formě cyklistiky se u nás věnuje asi desetina všech cyklistů. Proč tomu tak je a jaký je trend v cykloturistice se dočtete v aktuálním vydání.

Číst více

Komora.cz 5/2017

Komora.cz 5/2017
3.5.2017

Květnové číslo časopisu Komora.cz vychází jen několik dní před jednáním 29. sněmu HK ČR, které se uskuteční 16. května v pražském TOP Hotelu. Jako každý rok se zde sejde více než 300 delegátů a hostů z celé České republiky. Po třech letech bude Hospodářská komora opět volit svého prezidenta, viceprezidenty a představenstvo. V tomto vydání si tak můžete přečíst rozhovor s prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým, který se ohlédl za svými třemi roky ve funkci prezidenta. Osobní na titulce je pan Tomáš Kotrč, generální ředitel ABF.

Číst více

MyWings 1/2017

MyWings 1/2017
17.4.2017

Jaro je tady a s ním i několik novinek, které pro nadcházející sezónu rozšíří seznam destinací, kam si můžete zaletět našimi pravidelnými linkami, které provozujeme pod obchodní značkou SmartWings. Z českých letišť nabízí SmartWings přímá letecká spojení do desítek destinací nejen v Evropě: z Prahy nově přibydou pravidelné linky do Lyonu, Almeríe v Andalusii a na ostrov Menorka, z Brna a Ostravy bude možné letět se SmartWings nově například do egyptských letovisek Hurghada a Marsa Alam.

Číst více

Komora.cz 4/2017

Komora.cz 4/2017
3.4.2017

V dubnovém vydání časopisu Komora.cz se dočtete mimo jiné o tom, že nová budova sídla magistrátu je stále téma, které je otevřené a nedořešené. S ním souvisí také článek "Stavebnictví 4.0", nastane v něm stejná revoluce jako v průmyslu 4.0? Při čtení tohoto čísla nevynechte rozhovor s Lubošem Chaloupkou, rektorem Univerzity Jana Amose Komenského, pro kterého je nejdůležitější spokojený a úspěšný student.

Číst více

COT březen 2017

COT březen 2017
8.3.2017

Jsme online generací, ať už jsme v ní narození, došla k nám v průběhu dospívání a nebo jsme prostě byli onlinem převychovaní, protože bez něj to v dnešní době zkrátka nejde. Jaké má bezdrátové připojení dopad na turistický ruch? Jak se zvyšují jeho nároky? To a mnohé další si můžete přečíst v novém vydání COT, které si můžete předplatit zde: https://www.icot.cz/predplatne/.

Číst více