cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

COTakhle snídani na téma...Aktuální problémy výjezdového cestovního ruchu

Zveme vás na další ze série business diskusních snídaní

COTakhle snídani na téma...Aktuální problémy výjezdového cestovního ruchu.

Pokud vás toto téma zajímá přijďte v úterý 10. 2. 2015 od 9.00 do 11.00 hodin na loď Šumava zakotvenou na Dvořákově nábřeží v Praze 1 (loď neodplouvá).

Témata:
Existuje stále možnost, že by pojišťovny přestaly v důsledku legislativních změn nabízet pojištění cestovních kanceláří pro případ úpadku? Nebo už je riziko zažehnáno a novela zákona 159/1999 Sb. projde za všeobecného konsenzu? Jaký je aktuální stav této právní normy a jak změní prostředí v českém cestovním ruchu?

Odpovědi na tyto a další otázky by měla přinést první COTakhle snídaně roku 2015. Nezůstane ale jen u legislativy, přizvaní odborníci budou diskutovat i o dalších problémech, které ve výjezdovém cestovním ruchu ztěžují podnikání.

Které to budou? Nekalé podnikání? Vztahy mezi cestovními kancelářemi a agenturami? Nebo něco úplně jiného? To záleží i na vás – napište nám do 15. ledna na adresu petr.ulrych@cot.cz, o kterých otázkách byste rádi rozvinuli debatu, a témata i skladbu diskutujících panelistů přizpůsobíme vašim přáním.

Kdo bude na toto a související témata diskutovat?

K diskusi o uvedené problematice přizveme představitele cestovních kanceláří a jejich profesních svazů, právníky, zástupce pojišťoven, představitele Ministerstva pro místní rozvoj ČR a další odborníky.

Na pracovní snídani volně naváže po 12. hodině konference Aktuální otázky právní úpravy cestovního ruchu v blízké budově Právnické fakulty Univerzity Karlovy, kterou organizuje JUDr. PhDr. René Petráš, Ph.D.

Jak se přihlásit a další informace naleznete v programu.

COTakhle snídani na téma...Aktuální problémy výjezdového cestovního ruchu

Dokumenty