cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

COTakhle snídaně vstoupily do druhého ročníku

Listopadovou COTakhle snídaní na téma Neskončí rozvoj cestovního ruchu na mrtvém bodě? odstartoval druhý ročník těchto diskusních setkání pořádaných vydavatelstvím C.O.T. media.

V uplynulém roce proběhlo 12 COTakhle snídaní, které vždy přivedly k jednomu stolu přední odborníky na diskutovaná témata. Ta s předstihem kopírovala obsahovou strukturu měsíčníku COT business, v němž byla následně daná problematika vždy podrobněji rozvedena. S velkým zájmem se setkala i mimořádná COTakhle snídaně na téma Jak zabránit propadu incomingu z Ruska, pro kterou se jako jednoho z panelistů podařilo získat viceprezidenta Ruského svazu cestovního ruchu. K řešení vybraných problémů cestovního ruchu či alespoň k diskusím o nich se vždy průměrně scházelo na padesát zástupců cestovních kanceláří a agentur, organizací destinačního managementu, krajských či městských úřadů, dopravních společností, ministerstev a dalších firem a institucí.

K úspěchu dosavadních setkání významnou měrou přispěla společnost Prague Boats, díky které jsme snídali a diskutovali v atraktivním prostředí lodí z její flotily. Za tuto spolupráci srdečně děkujeme.

Další snídaně již v únoru!

Tradice odborných diskusních snídaní bude pokračovat i v příštím roce. V lednu nabitém akcemi necháme diskutujícím i posluchačům pauzu, již v únoru se ale opět všichni sejdeme doslova na jedné lodi, abychom probrali další žhavé téma, kterým s největší pravděpodobností bude aktuální vývoj okolo novely zákona 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Pozvánku s podrobnostmi najdete v lednovém vydání COT business.


COTakhle snídaně vstoupily do druhého ročníku