cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

České žezlo ukované z rodinného stříbra

Zdroj: Bydlení.cz

V prostředí exkluzivního zámku Chateau Herálec, jednoho z nejkrásnějších romantických zámků Česka, se uskutečnilo setkání významných českých podnikatelů, především majitelů rodinných firem. Pořadatel, společnost C.O.T. Media, akci nazval České žezlo ukované z rodinného stříbra. Kam jinam tedy usadit toto výjimečné setkání než na zámek, jehož „červené věže s cimbuřím ční do krajiny víc než čtyři století, dnes jako starožitný šperk z ušlechtilého stříbra, které se v okolí dobývalo celé věky…“

Hostitelka, majitelka zámku Herálec Alexandra Kasperová, přivítala v těchto jedinečných prostorách více než padesát významných podnikatelských rodin z České republiky. Ti si během celého dne prostřednictvím řady přednášek a osobní komunikace předávali osobní zkušenosti ohledně zkušeností ze zachování a rozvoje rodinných firem a udržení a ochrana rodinného majetku. Jedním z hostů a přednášejících byl i generální ředitel ALUKOV a.s., pan Jan Zitko.

Přestože 25. listopadu bylo na Vysočině jen pár stupňů nad nulou, přítomní hosté mohli posedět venku díky vyhřívanému víceúčelovému zastřešení ORLANDO. Místo pohovek a stolu, které zde byly pro účel setkání podnikatelů umístěné, může ORLANDO zastřešit například i vířivou vanu, improvizovaný bar nebo firemní stánek pro výstavu.

Do akce se zapojila také spřízněná společnost ZITKOVA FARMA, která nabídla hostům pro zajímavost možnost projížďky po okolí zámku na moderním traktoru JOHN DEERE.

Všichni přítomní byli z celé akce nadšeni, odnášeli si jedinečné zážitky i cenné informace a zkušenosti. Společnost Alukov a.s. se proto už teď těší na další spolupráci s C.O.T. media.