cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka

V pražském Jalta Boutique hotelu jsou dějinné zvraty přítomny na každém kroku. Necelých 70 let po Jaltské konferenci, která rozhodla o osudu Evropy, a 34 dnů po připojení Krymu (i s Jaltou) k Ruské federaci právě v hotelu postaveném ve stalinském baroku desítky zástupců podnikatelského světa pokřtily první letošní vydání časopisu Be the Best a dalších dvou titulů z produkce vydavatelství C.O.T. media.

Křest časopisů Be the Best, Komora.cz a HEALTH Concierge Medicine v atmosféře 50. let okořenila příležitost prohlédnout si rozlehlý protiatomový kryt v podzemí hotelu. Ten měl totiž v případě konfliktu se Západem sloužit jako sídlo generálního štábu Varšavské smlouvy. Atmosféra křtu ovšem vůbec stísněná nebyla, o což se mimo jiné zasloužily i vynikající raut a tombola s atraktivními cenami.

Foto: Aleš Funke

Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka Křest Be the Best ve stínu Stalinova baroka