cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Středověký křest Be the Best

V úterý 28. ledna se v pražském hotelu Kampa – Stará zbrojnice, který patří do skupiny SIVEK HOTELS, sešlydesítky hostů, aby pokřtily nové, zimní vydání časopisu Be the Best. Rytířský sál s replikami dobových zbraní, brnění a dalších předmětů ze 17. století vytvořil působivou kulisu modernímu grafickému designu a inspirujícímu obsahu časopisu určeného pro českou manažerskou elitu.

K jeho kmotrům, prezidentovi Hospodářské komory České republiky Petru Kuželovi, vydavatelce časopisu Evě Frindtové a osobnosti čísla, kterou byl šéfredaktor serveru Investiční webPetr Novotný, se potleskem připojili zástupci panevropské společnosti pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius a představitelé významných českých investorů a firem.

Foto: Aleš Funke

Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best Středověký křest Be the Best