cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Závěrečný turnaj WeCOT Golf Travel Tour hostily Karlovy Vary

Finálovým turnajem s názvem SPA Golf Cup v Golf Resortu Karlovy Vary skončila v pátek 4. 10. letošní WeCOT Golf Travel Tour. Turnaj, jehož generálním partnerem byla agentura CzechTourism, provázelo od rána slunečné podzimní počasí, tradiční karlovarské „babí léto“.

Ani chladnější ráno neodradilo početné startovní pole od úmyslu zúčastnit se závěrečného turnaje túry. Vždyť kromě nezapomenutelného zážitku ze hry na jednom z TOP pěti golfových hřišť u nás, byla ve hře navíc spousta hodnotných cen v podobě několikadenních golfových zájezdů do Andalusie. Výjimečnost tohoto turnaje podtrhla nejen kvalita golfového resortu, ale také do španělských tónů laděný catering v podání Grandhotelu Pupp. Všichni přítomní tak mohli ochutnat speciality jako tradiční španělskou šunku pata negra, jamon ibérico, sopa de ajo Navarra, asturijskou paellu a spoustu dalších dobrot včetně několika druhů španělských vín.

Golfové hřiště v Karlových Varech patří k nejkrásnějším, ale také k těm nejobtížnějším u nás. Přesto, nebo snad právě proto, láká všechny hráče golfu a motivuje k těm nejlepším osobním výkonům. A protože golfisté jsou soutěživí, byla po celý hrací den turnaje SPA Golf Cup zaručená pravá sportovní atmosféra. Mezi mnoha výbornými výsledky je potřeba vyzdvihnout výkon Marka Růžičky, který přinesl do klubovny 70 ran, tedy 2 rány pod par hřiště.

WeCOT Golf Travel Tour vedle sportovně zaměřených akcí plní především funkci neformálních setkání podnikatelů. Na každém turnaji jsme se vždy setkali se zástupci hlavních partnerů túry. Na fi nále do Karlových Varů přijel J. E. Pascual Ignacio Navarro Ríos, velvyslanec Španělského království v České republice a Javier Rodriguez Mañas, rada pro cestovní ruch Španělské centrály pro střední Evropu z Vídně. Z daleké Andalusie k nám zavítal Manuel Ortega, ředitel Turismo Andaluz. Vzácní hosté se na závěr slavnostního vyhlášení výsledků ochotně ujali předávání hodnotných cen vítězům ve všech kategoriích.

Další fotografie z turnaje naleznete zde.

Foto: Aleš Funke

Závěrečný turnaj WeCOT Golf Travel Tour hostily Karlovy Vary Závěrečný turnaj WeCOT Golf Travel Tour hostily Karlovy Vary