cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Vlaky Leo Express mají pro své pasažéry novinku: palubní časopis

Zdroj: zpravodajstvi.olomouc.cz, 11. 12. 2012, roc

Nový železniční dopravce Leo Express přichází na trh nedlouho po své premiéře s další novinkou: palubním časopisem. Své síly spojil s vydavatelstvím C.O.T. media, které zaštítí jak design a redakci časopisu Leo Express, tak jeho tisk i obchodní servis. Distribuce časopisu proběhne ještě do konce roku.

Palubní časopis Leo Express bude k dispozici každému cestujícímu, který využije dopravních služeb nového českého železničního dopravce, jenž od listopadu přepravuje cestující na trase mezi Prahou a Ostravou. Svůj čtvrtletník s atypickým formátem 145 krát 245 milimetrů najde cestující v kapsách sedaček všech vlakových souprav a na prodejních místech Leo Express.
"Cestující na stránkách časopisu najdou výběr z cestovatelského lifestylu, to nejlepší z kulturního a sportovního kalendáře v okolí páteřní trasy Leo Express i servisní stránky s nabídkou společnosti, vlakového, zábavního a informačního portálu a palubního cateringu," prozradil o obsahu nového periodika mluvčí společnosti Leo Express Petr Kopáček.