cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Druhé číslo palubního časopisu LEO Express již tento týden ve vlacích

Zdroj: CIAnews.CZ, 17. 3. 2013

Jarní vydání časopisu opět nabídne pasažérům železničního dopravce LEO Express řadu zajímavých článků, tentokrát zaměřených na evoluci ve všech jejích možných podobách. Aktuální číslo provází nezbytný nadhled, vtip a pobavení. Nechybí poutavé úvahy, rozhovor a krapet odvážné fikce, své zastoupení mají i důležité servisní informace určené cestujícím, včetně nového jízdního řádu.

Prolistujte si aktuální vydání i na www.cotmedia.cz

Palubní časopis LEO Express je k dispozici každému cestujícímu, který využije dopravních služeb stejnojmenného železničního dopravce. Svůj čtvrtletník s atypickým formátem 145 x 245 mm najde cestující v kapsách sedaček všech vlakových souprav a na prodejních místech LEO Express.

Cestující na 36 stranách najdou výběr z cestovatelského lifestylu, to nejlepší z kulturního a sportovního kalendáře v okolí páteřní trasy LEO Express i servisní stránky s nabídkou společnosti, vlakového, zábavního a informačního portálu a palubního cateringu.

LEO Express a. s. je český železniční dopravce, který začal v listopadu 2012 přepravovat cestující zcela novými soupravami na trase mezi Prahou a Ostravou. V budoucnu hodlá LEO Express zahájit dopravu také na dalších trasách v ČR i sousedních státech. www.le.cz 

C.O.T. media je specializované vydavatelství s více jak 15letými zkušenostmi, orientované na B2B a B2C tituly.