cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

C.O.T. media vydává časopisy pro řetězec Globus

Nakladatelství C.O.T. media zahájilo spolupráci s řetězcem hypermarketů Globus, významným hráčem v maloobchodním prodeji v ČR. Do portfolia vydavatelství tak přibyly dva nové tituly – Globus Mini a Globus a my.

„Čtvrtletník Globus Mini je určen zákazníkům řetězce. Obsahuje řadu informací o gastronomických a módních trendech, užitečné rady o cestování, zahradě, rozhovory s osobnostmi,“ říká Edita Langpaulová vedoucí projektu. Oblíbenou součástí časopisu jsou také články o zdraví, vztazích, rodině a dětech. Řetězec Globus prostřednictvím Globus Mini informuje také o nových službách, promo akcích, nových výrobcích a katalozích. Pro čtenáře jsou připraveny soutěže a kvízy. „Globus Mini vychází v nákladu 121 000 výtisků. Tři čtvrtiny nákladu jsou distribuovány jako příloha deníků Vltava-Labe-Press ve městech nad 100 000 obyvatel,“ doplňuje Langpaulová s tím, že jedna třetina nákladu  je určena pro zákazníky hypermarketů, kteří časopis obdrží jako dárek ke svému nákupu.

Interní časopis Globus a my, který nedávno změnil periodicitu a nyní vychází měsíčně, je určen zaměstnancům řetězce. „Časopis informuje o marketingu, důležitých změnách, přestavbách hypermarketů a představuje nově zalistované výrobky,“ uzavírá Langpaulová. Globus a my nedávno prodělal změnu grafické podoby.

Časopis Globus Mini vychází od roku 2009, časopis Globus a my má tradici od roku 1999.

C.O.T. media je výrobcem magazínů a autorem nové grafické podoby.