cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

C.O.T. media a LEO Express připravili nový palubní časopis

Nový železniční dopravce LEO Express přichází na trh nejen s moderními a kvalitními službami, ale také s palubním časopisem. Své síly spojil s vydavatelstvím C.O.T. media, které zaštítí jak design a redakci časopisu LEO Express, tak jeho tisk i obchodní servis. 

Palubní časopis LEO Express bude k dispozici každému cestujícímu, který využije dopravních služeb nového českého železničního dopravce. Svůj čtvrtletník s atypickým formátem 145 x 245 mm najde cestující v kapsách sedaček všech vlakových souprav a na prodejních místech LEO Express.

Cestující na 36 stranách najdou výběr z cestovatelského lifestylu, to nejlepší z kulturního a sportovního kalendáře v okolí páteřní trasy LEO Express i servisní stránky s nabídkou společnosti, vlakového, zábavního a informačního portálu a palubního cateringu.

LEO Express a. s.
je český železniční dopravce, který začal v listopadu 2012 přepravovat cestující zcela novými soupravami na trase mezi Prahou a Ostravou. V budoucnu hodlá LEO Express zahájit dopravu také na dalších trasách v ČR i sousedních státech.

C.O.T. media a LEO Express připravili nový palubní časopis