cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Portfolio C.O.T. media posílilo, již je mezinárodní

In-flightový časopis z dílny českého vydavatelství C.O.T. media zpříjemňuje let všem Polákům, kteří cestují ze svých letišť na palubách letadel Travel Service. Pilotní číslo TRAVEL SERVICE MAGAZINU pro polský trh se v minulých dnech objevilo na palubách letadel společnosti Travel Service a bude platné po celou zimní letovou sezónu 2012/2013.

Portfolio vydavatelství C.O.T. media je bohatší o polsko-anglickou mutaci TRAVEL SERVICE MAGAZINU, in-flightového periodika letecké společnosti Travel Service. Ta z Polska provozuje charterové lety pod stejnojmennou značkou. Kromě distribuce zajišťuje C.O.T. media kompletní výrobu magazínu od redakčního, grafického a tiskového zpracování, až po inzertní servis.

Pro podnikatele, jejichž nabídka cílí na polské spotřebitele, je tak in-flightové periodikum jedinečným kanálem, neboť pro oslovení potenciálních klientů nemusí využívat službu mediálních agentur, ať již domácích s možností nakupovat mediální prostor v zahraničí nebo těch polských. Své zákazníky navíc zastihnou v dobré náladě na cestě na dovolenou nebo odpočaté po rekreaci.

Zdaleka se také nejedná o první spolupráci jmenovaných společností – od roku 2002 vydavatelství zajišťuje výrobu TRAVEL SERVICE MAGAZINU pro letadla přepravující turisty z České republiky do evropských i exotických destinací, a od roku 2010 i jeho mutaci pro potřeby linek operovaných ze Slovenska. Každý z TRAVEL SERVICE MAGAZINŮ vychází v jazykové mutaci kombinující oficiální jazyk dané země s angličtinou. V roce 2013 se in-flightová rodina rozroste o maďarské vydání; i toho se ujme redakce C.O.T. media specializovaná na multilingvní a palubní periodika.

TRAVEL SERVICE MAGAZINE pro polský trh vychází 2x ročně (léto, zima) v nákladu 50.000 ks a má 84 stran. Letadla společnosti Travel Service z Polska loni přepravila více než 0,5 mil. cestujících. V roce 2013 společnost očekává další výrazný nárůst.

Více o časopisu čtěte zde.

Portfolio C.O.T. media posílilo, již je mezinárodní