cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Akce

2016

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK
23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak Meryl Streep, Tom Cruise, Petr Čech a další velikání filmu, sportu a kultury přihlíželi, jak letnímu číslu magazínu Be the BEST, letnímu dvojčíslu Komora.cz a zcela novému palubnímu časopisu Českých aerolinií flyOK symbolicky připíjíme na štěstí.

Číst více

Co s rodinným stříbrem?

20.6.2016

Tato otázka se nesla ve čtvrtek 9. června na zámku v Herálci jako leitmotiv setkáním asi sedmdesáti vlastníků rodinných firem. Akci uspořádalo vydavatelství C.O.T. media ve spolupráci s Chateau Herálec, advokátní kanceláří Pavelka&Partners a Saxo Bank.

Číst více

COTakhle snídani na téma... Co uděláte pro bezpečnost svých klientů?

30.5.2016

Termín: 14.6. 2016

Čas: 9.00 – 11.00 hod.

Místo: Loď Bohemia Rhapsody, Dvořákovo nábřeží, Praha 1, kotví pod hotelem InterContinental

 

Číst více

Jarní křest Be the Best

22.4.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá labuť. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více

Zimní křest Be the Best

12.4.2016

Jubilejní vydání magazínu Be the Best se křtilo na začátku ledna v Kaiserštejnském paláci v Praze. Vydání připravené u příležitosti 20 let firemních žebříčků Comenia představilo téměř čtyřicet příběhů českých podnikatelů a podnikatelek, těch, kteří jsou hybateli české ekonomiky.

Číst více

Celkem nalezeno:66