cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

LEO Express
LEO Express

Podzimní vydání LEO Express je plné cestovních novinek. Na mapě spojů přibylo hned několik nových atraktivních měst a zajímavých destinací. Došlo k prodloužení autobusových spojů jak po České republice, tak i mimo ni. Z obsahu nového vydání palubního časopisu nás zaujal článek o evropských městech a jejich gastronomické nabídce. K podzimu také neodmyslitelně patří sklizeň a vinobraní. A v České republice také velmi pestrá nabídka food festivalů.

Číst více
Komora.cz
Komora.cz

Zářijové vydání časopisu Komora.cz je zaměřeno na logistiku. S ředitelkou pardubického letiště Hanou Šmejkalovou jsme mluvili o stavbě nového terminálu a plánech do budoucna. Podzim bude zajímavý i z pohledu přípravy elektronické evidence tržeb, která je naším dalším tématem. Agentura TNS Aisa zveřejnila v srpnu zajímavá čísla o připravenosti české podnikatelské veřejnosti na tuto novou povinnost.

Číst více
COT business
COT business

Hlavním tématem tohoto vydání COT business jsou produkty a služby pro hotely a restaurace. Jak si můžete přečíst v jednom z hlavních článků tohoto vydání, o práci v oboru není zájem. Ještě před pár lety si mohli zaměstnavatelé z uchazečů vybírat, nyní může i řadový číšník nabídky volných míst počítat na desítky a diktovat si podmínky, za kterých nastoupí.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více