cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Komora.cz
Komora.cz

Podzim je již tradičně spojen s konáním Mezinárodního strojírenského veletrhu. Se začátkem října vstupuje v platnost také dlouho očekávaná novela zákona o veřejných zakázkách. Podle viceprezidentky HK ČR Ireny Bartoňové Pálkové měl zákon dobrou myšlenku, ale bohužel se minul účinkem. Se šéfem specializovaného financování ČSOB Vladislavem Nožičkou jsme mluvili o tom, že výsledky české ekonomiky vypadají na papíře sice hezky, ale s ohledem na reálné podmínky by mohly vypadat ještě o něco více fantasticky.

Číst více
flyOK
flyOK

Nové vydání palubního magazínu flyOK Českých aerolinií je opět nabité informacemi. Krom novinek o letových destinacích ČSA si můžete přečít o Benátkách bez gondol. Takto se říká ruskému Petrohradu, který sice leží v Rusku, ale Rusko to není, alespoň tak se o něm mluví. Na titulce je fotografie Prahy, kterou ač mnozí z nás viděli již stokrát, tak nám nikdy nezevšední a vždy to bude naše srdeční záležitost.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více