cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Komora.cz
Komora.cz

Květnové číslo časopisu Komora.cz vychází jen několik dní před jednáním 29. sněmu HK ČR, které se uskuteční 16. května v pražském TOP Hotelu. Jako každý rok se zde sejde více než 300 delegátů a hostů z celé České republiky. Po třech letech bude Hospodářská komora opět volit svého prezidenta, viceprezidenty a představenstvo. V tomto vydání si tak můžete přečíst rozhovor s prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým, který se ohlédl za svými třemi roky ve funkci prezidenta. Osobní na titulce je pan Tomáš Kotrč, generální ředitel ABF.

Číst více
MyWings ČJ/AJ
MyWings ČJ/AJ

Jaro je tady a s ním i několik novinek, které pro nadcházející sezónu rozšíří seznam destinací, kam si můžete zaletět našimi pravidelnými linkami, které provozujeme pod obchodní značkou SmartWings. Z českých letišť nabízí SmartWings přímá letecká spojení do desítek destinací nejen v Evropě: z Prahy nově přibydou pravidelné linky do Lyonu, Almeríe v Andalusii a na ostrov Menorka, z Brna a Ostravy bude možné letět se SmartWings nově například do egyptských letovisek Hurghada a Marsa Alam.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více