cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

MyWings ČJ/AJ
MyWings ČJ/AJ

Jaro je tady a s ním i několik novinek, které pro nadcházející sezónu rozšíří seznam destinací, kam si můžete zaletět našimi pravidelnými linkami, které provozujeme pod obchodní značkou SmartWings. Z českých letišť nabízí SmartWings přímá letecká spojení do desítek destinací nejen v Evropě: z Prahy nově přibydou pravidelné linky do Lyonu, Almeríe v Andalusii a na ostrov Menorka, z Brna a Ostravy bude možné letět se SmartWings nově například do egyptských letovisek Hurghada a Marsa Alam.

Číst více
Komora.cz
Komora.cz

V dubnovém vydání časopisu Komora.cz se dočtete mimo jiné o tom, že nová budova sídla magistrátu je stále téma, které je otevřené a nedořešené. S ním souvisí také článek "Stavebnictví 4.0", nastane v něm stejná revoluce jako v průmyslu 4.0? Při čtení tohoto čísla nevynechte rozhovor s Lubošem Chaloupkou, rektorem Univerzity Jana Amose Komenského, pro kterého je nejdůležitější spokojený a úspěšný student.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více