cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

Jsme online generací, ať už jsme v ní narození, došla k nám v průběhu dospívání a nebo jsme prostě byli onlinem převychovaní, protože bez něj to v dnešní době zkrátka nejde. Jaké má bezdrátové připojení dopad na turistický ruch? Jak se zvyšují jeho nároky? To a mnohé další si můžete přečíst v novém vydání COT, které si můžete předplatit zde: https://www.icot.cz/predplatne/.

Číst více
Komora.cz
Komora.cz

Co všechno bude jednou v České republice běžnou záležitostí, jako u našich sousedů, si můžeme jenom domýšlet. Momentálně je před námi povinná maturita z matematiky, daňová reforma a již realizovaná druhá vlna EET. S blížícími se volbami bude změn přibývat.. Jaké ale budou? To se přesně v březnovém vydání měsíčníku Komora.cz nedočteme, ale za přečtení jistě stojí rozhovor s Ivanem Langerem, který říká, že Criminal Compliance Program je pro právnické osoby nutností.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více