cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Mywings ČJ/AJ
Mywings ČJ/AJ

Větší rozsah, lepší obsah, nový layout. To jsou základní parametry nového společného palubního časopisu pro letecké společnosti Smartwings a České aerolinie. S prvním vydání MyWings si zaletíte do Keflavíku, Andalusie, na Zanzibar, Kanáry či do Kodaně.

Číst více
LOL
LOL

První vydání časopisu pro mladé čtenáře (věkem i duchem) obsahuje všechno. Poradí vám s výběrem dárků i partnera. Dostanete tip na dovolenou i svatbu vašich snů s Dominikem Ferim. A taky se dozvíte, proč si po sobě číst zprávy raději dvakrát.

Číst více
Komora.cz
Komora.cz

Měsíčník Komora, list Hospodářské komory ČR, se ve svém dvojčísle na přelomu roků ptá, zda jsme připraveni na inovace. A protože tento čas je obvykle věnován i bilancování, ptali jsme se vlády i podnikatelů.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Rok 2018 byl pro COT media ve znamení významných ocenění 3.12.2018

COT media získala v roce 2018 ocenění D&B Top Rating (dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet), které mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců. Po čtvrté v řadě také získala prestižní ocenění Českých 100 nejlepších, které si v pátek na Pražském hradě převzaly majitelky společnosti COT media – Eva Frindtová a Gabriela Ben Ahmed. Obou těchto ocenění si velmi vážíme a děkujeme všem kolegům, klientům a partnerům!

C.O.T. media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating! 6.4.2018

C.O.T. media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating! Toto ocenění mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců a oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost společnosti. Ocenění je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908.

Číst více
Českých 100 nejlepších 27.11.2017

Potřetí v řadě získala společnost C.O.T. media v pátek na Pražském hradě prestižní ocenění Českých 100 nejlepších. Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Číst více