cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Komora.cz
Komora.cz

Únorové vydání měsíčníku Komora.cz je opět nabité informacemi. Kontaktní místa veřejné správy Hospodářské komory poskytují od ledna letošního roku novou službu. Řízení letového provozu oslaví letos deset let od přestěhování do nových prostor v Jenči u Prahy. Jak náročný je výběr a výcvik letových dispečerů si můžete přečíst v rozhovoru s Janem Klasem, generálním ředitelem ŘLP. Jaká je cena za virtuální bezpečnost? I toto je jedna z otázek, kterou si klademe v souvislosti s návrhem zákona o kybernetické ochraně.

Číst více
COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

Vítejte v novém, a to nejen v novém roce, ale také v nové koncepci stránek COT. Vždy jsme se snažili, aby byl časopis o vás a pro vás. Názorným důkazem budiž jeho nová koncepce, v níž jsme se snažili zohlednit náměty a připomínky, které jste nám sdělili prostřednictvím marketingového výzkumu v létě loňského roku. Ukázalo se, že máte hlad po analýzách, statistikách, případových studiích a podobných materiálech. A také se potvrdilo, že rychlá doba žádá stručné informace a že jeden obrázek vydá za několik desítek slov – proto se budete na stránkách COT (všimněte si, stručnější je i název časopisu!) víc než dřív setkávat s grafy, infografikami a dalšími prvky, které vám čtení článků usnadní. Přejeme příjemné čtení!

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více