cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Komora.cz
Komora.cz

Vzdělávání, školství a generace Z, hlavní témata letního vydání měsíčníku Komora.cz. Jestliže se trh zrychluje, respektive mění se mnohem rychleji než kdykoli předtím, musí s ním školy základní, střední i vysoké držet krok. Vzdělávání ve firmách se stalo benefitem a například i mladí uchazeči o zaměstnání se podle takových výhod rozhodují, kterému zaměstnavateli dají přednost. Jak vzdělané Česko bude, je nyní v rukách českých podnikatelů.

Číst více
flyOK
flyOK

Léto je synonymem pro cestování, odpočinek či poznávaní jiných zemí a měst. Někteří z vás mají své dovolené již naplánované. Pokud ale ještě nevíte, kam vyrazit, máme pro vás několik tipů. Co třeba vyzkoušet dovolenou v Portugalsku, či severním Španělsku? S ČSA se také můžete vydat do slunné Itálie.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více