cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Be the Best
Be the Best

Letní vydání manažerského magazínu Be the Best je opět nabitý inspirativními články. Osobností na titulní straně je Marta Nováková, manažerka roku 2016. Rozhovor s ní najdete uvnitř časopisu. Toto číslo je plné zajímavých rozhovorů, například s Janem Saudkem či Manolo Blahnikem. Mimo jiné se taky můžete podívat na rozsáhlou fotoreportáž ze Setkání vlastníků rodinných firem, které C.O.T. media organizovalo na konci dubna na Panství Dlouhá Lhota.

Číst více
Komora.cz
Komora.cz

Červnová Komora je věnována dopravě, a to jak té stávající, tak i té, která by se nám mohla v budoucnosti ušetřit více času při přesunu z bodu A do bodu B. Jak se do budoucna změní železnice v ČR, s tím vás seznámí článek, který se otázce kultury na železnici věnuje. V tomto vydání si přečtete také rozhovor s nově zvoleným prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým, který říká, že hlas podnikatelů je konečně slyšet.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více