cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

Komora.cz
Komora.cz

V listopadu se měsíčník Komora zaměřil na odpady, energie a smart city. Jinými slovy chytrá města, ve kterých se potkávají odpadové hospodářství, ale i energetika. Hlavní rozhovor do tohoto čísla poskytl Martin Ruščák, ředitel ÚJV Řež.

Číst více
COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

200 milionů - takovou částku získá Praha ročně do svého rozpočtu z kongresového průmyslu. Je to hodně? Je to málo? Může to být víc? To a ještě mnohem více si můžete přečíst v listopadovém vydání časopisu COT - celý o turismu.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Řád Vavřínu 2017 23.11.2017

V úterý 7.11.2017 proběhlo v paláci Žofín předávání ocenění Řád Vavřínu 2017. Galavečer připravilo C.O.T. media ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky. Letos přebralo ocenění 14 významných osobností ČR, které hrdě reprezentují a významně podporují naši zemi a osobnostem, jež vytváří nadčasové hodnoty.

Číst více
Štiky českého byznysu 2017 23.11.2017

V Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě jsme 3.10.2017 připravili slavností večer ku příležitosti předání ocenění letošním vítězům žebříčku Štiky českého byznysu. Ocenění si převzali zástupci třech firem z každého kraje, které se dle kritérií určených společností Coface umístili na prvních místech.

Číst více