cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

Slovo „technologie“ je v zářijovém vydání zřejmě nejskloňovanějším termínem. Aby také ne, vždyť hlavním tématem jsou technologická řešení v cestovním ruchu. Přečíst si můžete o technologických megatrendech, které ovlivňují globální trh cestovního ruchu, zamyslet se s námi nad využitím robotů v turismu, načerpat vědomosti ze světa rezervačních systémů nebo zjistit, na co si máte dát pozor, zabýváte-li se on-line prodejem.

Číst více
KOMORA
KOMORA

Zářijové vydání měsíčníku Hospodářské komory ČR patří obchodu a službám. Jde totiž o oblast, která se v důsledku společenských i technologických změn mění více, než by se na první pohled zdálo. Vedle nejnovějších trendů to dokazují i příklady z facility managementu či prodeje letenek. Pro obchodníky a podnikatele ve službách je to o to náročnější, že drtivá většina z nich se řadí k malým podnikatelům s omezenými zdroji i kompetencemi. Existuje vůbec návod, jak dnes budovat úspěšný retail?

Číst více
Be the Best
Be the Best

Druhé, letní vydání klubového magazínu Be the Best patří letos, stejně jako již každoročně, setkání vlastníků rodinných firem. To letošní bylo již desáté a hostil ho olomoucký hotel Nutrend World. Vedle vzpomínky na toto setkání je aktuální číslo magazínu českých úspěšných samozřejmě opět plné příběhů firem, lidí i značek.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

COT media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating 2019! 11.4.2019

COT media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating 2019! Toto ocenění mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců a oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost společnosti. Ocenění je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908

COT media má nový časopis pro mileniály 23.1.2019

Máme nový časopis LOL pro cestující dopravce Leo Express zaměřený na cílovou skupinu 15 – 26 Tištěný časopis a sociální sítě? Na první pohled dvě naprosto odlišná média. Proč by se ale nemohla propojit a vytvořit tak zcela unikátní obsah? V dnešní době stále populárnější sociální síť Instagram vzájemně navazuje na provokativní rubriky časopisu LOL. Obsah vyzývá čtenáře k přímé interakci s časopisem i redakcí. Ale to není jediné, v čem jdeme s dobou. Zatraceně čtivý obsah a originální grafické prvky najdete na recyklovaném papíru.

COT media - partner a zakladatel projektu STOP ŠIKANĚ 5.4.2019

Společně s Univerzitou Karlovou a Hudebním divadlem Karlín jsme hrdými partnery nově vzniklého Nadační fondu STOP ŠIKANĚ. Do projektu STOP ŠIKANĚ se také zapojili herci z nově připravovaného muzikálu "Jak se dělá muzikál" z nové edice HDK Junior v čele s Václavem Noidem Bártou, který sám šikanu zažil a který je zároveň jedním ze zakládajících členů fondu. První finanční prostředky pro nadaci budou získány z dražby originálních židli na Aukro, které sami herci vytvořili.

Rok 2018 byl pro COT media ve znamení významných ocenění 3.12.2018

COT media získala v roce 2018 ocenění D&B Top Rating (dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet), které mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců. Po čtvrté v řadě také získala prestižní ocenění Českých 100 nejlepších, které si v pátek na Pražském hradě převzaly majitelky společnosti COT media – Eva Frindtová a Gabriela Ben Ahmed. Obou těchto ocenění si velmi vážíme a děkujeme všem kolegům, klientům a partnerům!