cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

KOMORA
KOMORA

Říjnové číslo měsíčníku Hospodářské komory ČR vychází týden před zahájením Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně a patří tedy strojírenství, někdejší chloubě české ekonomiky. Uvnitř čísla hledáme i odpovědi na to, zda si české strojírenství svou pozici udrželo a zda může být i chloubou budoucí.

Číst více
COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

V říjnovém vydání měsíčníku COT – Celý o turismu jsme se vydali do exotických končin. Tedy alespoň na papíře – v článcích hlavní tematické rubriky se zamýšlíme třeba nad tím, jak se tento segment turismu za posledních třicet let proměnil a jaké výzvy stojí před těmi, kteří v něm chtějí úspěšně fungovat. Jednou z takových jsou tzv. necestovky pohybující se na hraně zákona, nezřídka i za ní.

Číst více
Mywings ČJ/AJ
Mywings ČJ/AJ

Aktuální vydání palubního časopisu MyWings jen potvrzuje, že podzim rozhodně není důvodem ke špatné náladě. Čtenáře vezmeme do Milána, Londýna, Budapešti nebo Dubaje. Česká hokejová brankářská jednička Petr Mrázek nás v rozhovoru nechal nakouknout do zákulisí prestižní NHL. A věnujeme se také červencovému mistrovství světa v letecké akrobacii, protože u úspěchu českého národního týmu byli i tři piloti společnosti Smartwings.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

COT media bude spouštět v průběhu října nový web! 19.9.2019

Můžete se těšit na novou grafiku, přehlednou navigaci, rychlé spuštění a další vylepšení. Web bude samozřejmě responzivní pro mobilní zařízení.

COT media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating 2019! 11.4.2019

COT media získala dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating 2019! Toto ocenění mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm "1" AAA po dobu minimálně 12 měsíců a oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost společnosti. Ocenění je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908

COT media má nový časopis pro mileniály 23.1.2019

Máme nový časopis LOL pro cestující dopravce Leo Express zaměřený na cílovou skupinu 15 – 26 Tištěný časopis a sociální sítě? Na první pohled dvě naprosto odlišná média. Proč by se ale nemohla propojit a vytvořit tak zcela unikátní obsah? V dnešní době stále populárnější sociální síť Instagram vzájemně navazuje na provokativní rubriky časopisu LOL. Obsah vyzývá čtenáře k přímé interakci s časopisem i redakcí. Ale to není jediné, v čem jdeme s dobou. Zatraceně čtivý obsah a originální grafické prvky najdete na recyklovaném papíru.

COT media - partner a zakladatel projektu STOP ŠIKANĚ 5.4.2019

Společně s Univerzitou Karlovou a Hudebním divadlem Karlín jsme hrdými partnery nově vzniklého Nadační fondu STOP ŠIKANĚ. Do projektu STOP ŠIKANĚ se také zapojili herci z nově připravovaného muzikálu "Jak se dělá muzikál" z nové edice HDK Junior v čele s Václavem Noidem Bártou, který sám šikanu zažil a který je zároveň jedním ze zakládajících členů fondu. První finanční prostředky pro nadaci budou získány z dražby originálních židli na Aukro, které sami herci vytvořili.