cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
archiv »

Aktuálně vydané tituly

COT - Celý o turismu
COT - Celý o turismu

V květnovém vydání COT - celý o turismu vás zaujmou dvě čísla. To první říká, že zhruba dvě třetiny z jízdních kol, které se u nás ročně prodají, spadá do kategorie kol horských. A to druhé praví, že tzv. akční formě cyklistiky se u nás věnuje asi desetina všech cyklistů. Proč tomu tak je a jaký je trend v cykloturistice se dočtete v aktuálním vydání.

Číst více
Komora.cz
Komora.cz

Květnové číslo časopisu Komora.cz vychází jen několik dní před jednáním 29. sněmu HK ČR, které se uskuteční 16. května v pražském TOP Hotelu. Jako každý rok se zde sejde více než 300 delegátů a hostů z celé České republiky. Po třech letech bude Hospodářská komora opět volit svého prezidenta, viceprezidenty a představenstvo. V tomto vydání si tak můžete přečíst rozhovor s prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým, který se ohlédl za svými třemi roky ve funkci prezidenta. Osobní na titulce je pan Tomáš Kotrč, generální ředitel ABF.

Číst více
archiv »

Naše aktivity

Letní křest Be the BEST, Komora, flyOK 23.8.2016

Hned tři tituly z našeho portfolia jsme křtili na letní akci v muzeu voskových figurín Grévin. A tak...

Číst více
Co s rodinným stříbrem? 20.6.2016

Mimořádné jarní číslo magazínu Be the Best věnovanému ženskému elementu v businessu, ku příležitosti zasedání podnikatelek FCEM v Praze jsme slavnostně pokřtili v nádherném prostředí galerie Černá růže. Akci provázela příjemná atmosféra a řada významných hostů v čele s paní Laurou Frati Gucci.

Číst více